O nás

Advokátní kancelář JUDr. Věry Sedloňové 

Advokátní kancelář vznikla v roce 1996 jako advokátní kancelář JUDr. Věry Sedloňové a v průběhu let získala důvěru stálé podnikatelské i občanské klientely.

Naše advokátní kancelář se specializuje na poskytování komplexních právních služeb občanům a podnikatelským subjektům především v oblastech práva obchodního, občanského, rodinného, insolvenčního, jakož i úschov peněz a listin.

Od roku 2011, kdy byla JUDr. Věra Sedloňová jmenována Ministerstvem spravedlnosti insolvenčním správcem se rovněž intenzivně zabýváme řešením insolvencí a oddlužením fyzických osob dle insolvenčního zákona. Žadatelům tak poskytujeme veškerý servis a právní zázemí pro úspěšné vyřešení špatné finanční situace.

Naším hlavním cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, volíme invididuální přístup ke každému klientovi. Naše služby poskytujeme rovněž v anglickém jazyce.

Obvykle sjednáváme osobní schůzku do dvou pracovních dnů vždy kvalitně a na profesionální úrovni. K tomu jsme v každé řešené kauze připraveni využít všech zákonných prostředků tak, aby se výsledek dostavil k maximální spokojenosti klienta v co možná nejkratším termínu. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi a zachování mlčenlivosti a diskrétnosti klientem sdělených informací.

Výkon advokátní činnosti advokátní kanceláře je pojištěn z titulu pojištění profesní odpovědnosti za škodu.

O nás